Free cookie consent management tool by TermsFeed
INFOLINKA 0917 101 716
Pon-Pia 8:00h - 18:00h

Naše pobočky

Cash Back

Peniaze späť z každej Vašej mesačnej a dlhšej objednávky a objednávky klienta, ktorému ste VITABOX odporučili! Ako môžeš získať VITABOX stravu úplne zdarma?

Je to jednoduché

Túto možnosť má každý registrovaný člen VITABOX. Stačí, keď si VITABOX objednávate Vy alebo ho odporučíte svojim priateľom a známym a môžete získať tento skvelý produkt úplne zdarma.

Z každej mesačnej a dlhšej objednávky Vám bude automaticky pripísaný hotovostný kredit na Váš VITABOX účet, ktorého stav môžete vidieť po prihlásení v pravom hornom rohu, pod Vaším menom. Výšku hotovostného kreditu za jednotlivé objednávky uvidíte v províznej tabuľke.

Čím viac objednáte, tým vyšší kredit Vám pripíšeme na účet až Vaša zľava môže pokryť celú sumu objednávky a teda VITABOX dostanete úplne zdarma.

Navyše Váš kredit môžete zvýšiť aj tým, že nás budete odporúčať svojim známym. Takto budete profitovať aj Vy aj oni.

cash back

Ako na to?

Pri registrácii získate ID číslo, ktoré môžete vidieť v nastaveniach účtu. Toto číslo musia Vaši známi napísať do kolónky: Ako ste sa o nás dozvedeli, kde označia možnosť od známeho a do rámčeka napíšu Vaše ID číslo. Po potvrdení a následnom zaplatení objednávky, sa na Váš účet automaticky pripíše provízia vo forme BONUSOVÉHO KREDITU.
Z každej mesačnej a dlhšej objednávky Vám bude automaticky pripísaný hotovostný kredit na Váš účet VITABOX, ktorého stav môžete vidieť po prihlásení v pravom hornom rohu, pod Vašim menom. Výšku hotovostného kreditu za jednotlivé objednávky uvidíte v províznej tabuľke.
Provízia z objednávok
20 dní
40 dní
60 dní
Obed, Obed2, XXL Šalát, Vegan
2,00 €
4,00 €
6,00 €
Poldenné, Office, Doobedné, Celodenné bez obeda, Obed + večera, Raňajky + obed + večera
3,00 €
6,00 €
9,00 €
Slim, Fit, Vita
4,00 €
8,00 €
12,00 €
Provízia pri odporučení známemu je 50% z provízie uvedenej v tabuľke
Najväčšou výhodou kreditového systému je, že Vami odporučený klient čiastočne hradí aj Vašu stravu, každou ďalšou uhradenou objednávkou. Takto sa môžete zdravo stravovať s VITABOXOM úplne zdarma alebo s výraznou zľavou! Jednoducho povedané, čím viac priateľov sa na Vaše odporúčanie zaregistruje do programu VITABOX, tým lacnejší bude VITABOX pre Vás!

Newsletter

Prihláste sa na odber aktuálneho jedálneho lístka a newsletteru.

Chcem mať vedomosť o aktuálnych akciových ponukách a iných benefitoch, či novinkách o produktoch, ktoré by som mohol využiť a získať tak ďalšie zľavy a iné benefity, ktoré by som inak nezískal. Preto udeľujem svoj súhlas VITABOX so zasielaním správ, informácií o novinkách, ponukách produktov a ďalších súvisiacich informácií prostredníctvom príslušných komunikačných kanálov (napr. e-mailom, SMS-kou, telefonickým oslovením, resp. inými primeranými formami komunikácie).

Newsletter

Prihláste sa na odber aktuálneho jedálneho lístka a newsletteru.

Chcem mať vedomosť o aktuálnych akciových ponukách a iných benefitoch, či novinkách o produktoch, ktoré by som mohol využiť a získať tak ďalšie zľavy a iné benefity, ktoré by som inak nezískal. Preto udeľujem svoj súhlas VITABOX so zasielaním správ,informácií o novinkách, ponukách produktov a ďalších súvisiacich informácií prostredníctvom príslušných komunikačných kanálov (napr. e-mailom, SMS-kou, telefonickým oslovením, resp. inými primeranými formami komunikácie).