Free cookie consent management tool by TermsFeed
INFOLINKA 0917 101 716
Pon-Pia 8:00h - 18:00h

Naše pobočky

Jedálniček na chudnutie - limitované programy

TERAZ LETNÁ AKCIA na veľké OBEDOVÉ ŠALÁTY len za 8,50€.

Ako sa vyznať v špeciálnych
Vitabox programoch?

GREEN, DETOX, REŠTART. Ako sa vyznať v týchto špeciálnych Vitabox programoch? Uľahčíme Vám to v prehľadnej tabuľke:
1

Odlišný jedálny lístok od toho klasického

Všetky 3 programy majú úplne iný jedálny lístok, než je ten, ktorý máme bežne dostupný.

2

S každým z týchto programov zhodíte pár kíl už za 5 dní

Jedlá a celkové programy sú vyskladané tak, aby oživili Váš jedálny lístok a pomohli Vám za 5 pracovných dní zhodiť extra kilá.

3

Limitovaná dostupnosť

Tieto programy sú špeciálne, nielen svojím jedálnym lístkom, ale aj dostupnosťou. Každý z nich totiž pripravujeme vo vybrané týždne v roku, preto je možné ich objednať len v určitých dátumoch.

4

Dodržanie 5 dní a 5 chodov jedál

Viete, že Vitabox klasické menu si môžete objednať pokojne aj na 1 deň. Pri špeciálnych programoch (tým, ako cielene je menu vyskladané) je nutné dodržať na dosiahnutie výsledku celých 5 dní.

5

Úprava jedálneho lístka

Ak máte alergie alebo si želáte v menu niečo zmeniť, je táto možnosť pri klasickom menu po kontaktovaní Vašej pobočky, po dohode za príplatok. Pri týchto špeciálnch jedálnych lístkoch je potrebné dodžať jeho zloženie, aby sa dosiahol želaný účinok. Niekedy je možné urobiť menšie úpravy, vždy však až po dohode s danou pobočkou.

Ak máte pocit, že to chce zmenu alebo
naštartovať metabolizmus...

...tak máte na výber 3 programy, z ktorých si viete vybrať tak, aby Vám jedálny lístok vyhovoval a boli ste spokojní s dosiahnutým výsledkom.

GREEN MENU

GREEN MENU je očistné menu na 5 dní pozostávajúce len z ovocia a zeleniny vo forme zelených aj ovocných smoothie, raw pudingov a obedových šalátov.
Toto menu je RAW, BEZLAKTÓZOVÉ a BEZLEPKOVÉ.

Je plné vitamínov, minerálov, vlákniny, chlorofylu a enzýmov. Okrem ovocia a zeleniny v receptúrach používame aj superpotraviny ako psyllium, zelený jačmeň, chlorellu a spirulinu. Dôležitou zložkou sú orechy, semiačka a rastlinné mlieka (kokosové, mandľové ), ktoré Vám zabezpečia príjem zdravých tukov a sú plné antioxidantov.

Tento program je ideálny ako jarný a letný detox, po ktorom sa budete cítiť ľahšie a zdravšie. Sila zelených smoothies vedie k spusteniu prirodzených mechanizmov čistenia cholesterolu, tuku a toxínov z tela.

Ak si chcete dať pauzu od tepelne upravovanej stravy, tak je toto menu práve pre Vás.

  • Pripravujeme len v týchto týždňoch: 20,23,28
Pozrite si jedálny lístok green menu
Lucka si GREEN menu objednala tiež a vraví:
"Prvý deň bol náročný. Potom som si na to zvykla. Je to chutné. Najmä raw pudingy."

DETOX MENU

DETOX MENU je krátka týždenná kúra, počas ktorej sa budete stravovať potravinami, ktoré prispievajú k čisteniu a posilneniu organizmu. Menu je určené pre každého, kto chce alebo potrebuje svoje telo očistiť, zregenerovať, pripraviť na diétu, prípadne opäť získať stratenú energiu.

Najvhodnejšími obdobiami na očistnú kúru sú jeseň, kedy je dostatočný prísun ovocia a zeleniny a jar, kedy treba telo zregenerovať po zime. Taktiež je ideálne zaradiť ho práve v týždni, keď je mesiac v splne.

Pri detoxikácii stravou je podstatné vylúčiť príjem živín, ktoré majú na organizmus zaťažujúci vplyv (červené mäso, tuky, vyprážané jedlá, rafinovaný cukor) a alergizujúce potraviny (napr. mlieko, vajíčka, pšeničné výrobky).

Nemali by ste piť kávu a fajčiť.

Dôležité je zabezpečiť pre organizmus dostatočný príjem vlákniny a dodržať optimálny pitný režim, čím sa podporí očista a správna funkcia tenkého a hrubého čreva.

Tento detoxikačný režim je zameraný na najdôležitejši detoxikačný orgán v tele - pečeň, pretože sa podieľa:

  • na vylučovaní a spracovaní toxických látok v tele (ak nepracuje správne, toxíny zostávajú v tele a okrem iného podieľajú sa na zhoršení imunitného systému)
  • ovplyvňovaní hladiny krvného cukru (je známe, že konzumácia rafinovaného cukru priamo alebo nepriamo spôsobuje približne 80 ochorení)
  • vylučovaní žlče, ktorá sa podieľa na znižovaní nadmernej hladiny cholesterolu
  • ukladá sa v nej množstvo vitamínov a minerálov
  • Pripravujeme len v týchto týždňoch: 38,45
Pozrite si jedálny lístok detox menu
Po absolvovaní DETOX menu sa môžete tešiť na takéto výsledky, ako dosiahla Martinka:
"Mám menej nafúknuté brucho. Žiadne tráviace problémy. Na váhe 2,7 kg dole. Cítim sa fakt lepšie."
Majka si jedálny lístok v DETOX menu pochvaľuje:
"To včerajšie rizoto na večeru bolo vynikajúce, Nebudete zdieľať recept? :)"
A klientka Adrianka to zhrnula takto:
"Vitabox je so mnou už roky. Veľmi mi chutia Vaše jedlá, kombinácie, chute. Polievky sú geniálne. Stále niečo nové vymýšľate. Absolvovala som už s Vami DETOX, REŠTART, teraz GREEN menu. Je to super nápad. A ten fantastický pocit na konci týždňa stojí za to. Ďakujem Vám, že ste tu s nami toľké roky a dúfam, že aj budete. Dávam Vám 100 bodov z možných 10tich."

REŠTART MENU

REŠTART MENU je týždenný program založený na cyklovaní sacharidov - tzv. sacharidové vlny. Ide o to, že príjem bielkovín zostáva počas týždňa konštantný a zároveň príjem sacharidov je kontrolovaný, aby sa na konci týždňa vytvorila sacharidová vlna.

Tento režim je pre Vás vhodný, ak sa Vám redukcia hmotnosti zastavila alebo výrazne spomalila. Taktiež je pre Vás výbornou voľbou, ak chcete urýchliť “spaľovanie“ tuku a tiež, ak kondične a vrcholovo cvičíte (a chcete “vyrysovať" svalovú hmotu). Toto menu je rozdielne pre ženy a pre mužov.

Ide o funkčne zostavené, monotónne menu, ktoré nie je gurmánskym zážitkom, no prináša veľmi efektívne výsledky. Menu pozostáva takmer výhradne zo živočíšnych bielkovín (kuracie prsia na vode, vajcia, tvaroh, cottage syr, atď) a preto nie je vhodné pre ľudí, ktorí preferujú rastlinnú stravu a nekonzumujú veľa mäsa a mliečnych výrobkov.

Odporúčame ho objednať na 1 týždeň a následne pokračovať v klasickom menu, či už celodennom, poldennom alebo inom, ktorý vyhovuje Vašim potrebám. Upozorňujeme, že program nie je vhodný pre ľudí s akoukoľvek metabolickou poruchou.

  • Pripravujeme len v týchto týždňoch: 41,48
Anetka dala dole 2 kilá za 5 dní. A pritom jedla všetko od raňajok po večeru. Takáto môže byť aj Vaša PREMENA vďaka REŠTART MENU.
Zlatka k tomu navyše pridáva:
"Ja som schudla za 5 dní 1,5 kila. Cítim sa oveľa lepšie a nemám nafúknuté bruško .. takže som spokojná. A pokračujem ďalej s Vami, lebo mi všetko chutí."
Vaša skúsenosť môže byť podobná, akú sme dostali v správe od klientky:
"Už mám prvý deň za sebou. Pocit fajn. Na váhe mínus 800 gramov. "A po pár dňoch nám prišla ďalšia správa: "Mali ste pravdu, cítim sa skvelo."

Každý máme so svojim telom iné ciele, preto si
vyberte to, čo práve potrebujete.

Či to bude niektorý z týchto špeciálnych programov alebo klasických programov bežne dostupných po celý rok.

Newsletter

Prihláste sa na odber aktuálneho jedálneho lístka a newsletteru.

Chcem mať vedomosť o aktuálnych akciových ponukách a iných benefitoch, či novinkách o produktoch, ktoré by som mohol využiť a získať tak ďalšie zľavy a iné benefity, ktoré by som inak nezískal. Preto udeľujem svoj súhlas VITABOX so zasielaním správ, informácií o novinkách, ponukách produktov a ďalších súvisiacich informácií prostredníctvom príslušných komunikačných kanálov (napr. e-mailom, SMS-kou, telefonickým oslovením, resp. inými primeranými formami komunikácie).

Newsletter

Prihláste sa na odber aktuálneho jedálneho lístka a newsletteru.

Chcem mať vedomosť o aktuálnych akciových ponukách a iných benefitoch, či novinkách o produktoch, ktoré by som mohol využiť a získať tak ďalšie zľavy a iné benefity, ktoré by som inak nezískal. Preto udeľujem svoj súhlas VITABOX so zasielaním správ,informácií o novinkách, ponukách produktov a ďalších súvisiacich informácií prostredníctvom príslušných komunikačných kanálov (napr. e-mailom, SMS-kou, telefonickým oslovením, resp. inými primeranými formami komunikácie).