INFOLINKA 0917 101 716
Pon-Pia 8:00h - 18:00h

Naše pobočky

Darček pre Vás!

NOVOROČNÁ VÝZVA

Objednaj si mesačné alebo dvojmesačné menu a získaš prístup do apky Fifity úplne zdarma!
fitify

Máme pre Vás úžasnú novinku! Spájame sa s tými najlepšími v obore, aby sme Vám cestu k zdravému a štíhlemu telu, čo najviac uľahčili!
Fitify je appka číslo jedna pre chudnutie, pálenie kalórii, naberanie svalovej hmoty a sily. Denné tréningy budú vždy nové, zábavné a efektívne! Prakticky máte svojho osobného trénera vždy pri sebe a cvičenie si naplánujete presne vtedy, keď Vám to vyhovuje. Cvičiť môžete doma, vonku alebo aj vo fitku.

krabicka

Čo všetko Fifity ponúka? Všetky informácie nájdeš tu: https://gofitify.com

Pridaj sa k nám do novoročnej výzvy! My z Vitaboxu sa postaráme o vyváženú stravu, s ktorou schudnete a Fitify Vám pomôže spevniť a vyformovať telo, aby ste sa v ňom cítili dobre 🥗💪.

Využite túto jedinečnú ponuku a objednajte si tento špeciálny balík: zdravé menu + online tréningy zdarma!

Podmienky využitia akciovej ponuky:

  • 1. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Fitify
  • 2. Akciová ponuka je súčasťou ročného predplatného. Po uplynutí 60 dennej skúšobnej doby dôjde k automatickej platbe za ročné predplatné.
  • 3. Pred uplynutím skúšobnej doby je možné predplatné kedykoľvek bezplatne ukončiť a nebudú Vám účtované žiadne poplatky.
  • 4. Akcia platí pre všetky mesačné (20 dňové ) a dlhšie objednávky ktoréhokoľvek programu Vitabox.

fitify fitify II

Newsletter

Prihláste sa na odber aktuálneho jedálneho lístka a newsletteru.

Chcem mať vedomosť o aktuálnych akciových ponukách a iných benefitoch, či novinkách o produktoch, ktoré by som mohol využiť a získať tak ďalšie zľavy a iné benefity, ktoré by som inak nezískal. Preto udeľujem svoj súhlas VITABOX so zasielaním správ, informácií o novinkách, ponukách produktov a ďalších súvisiacich informácií prostredníctvom príslušných komunikačných kanálov (napr. e-mailom, SMS-kou, telefonickým oslovením, resp. inými primeranými formami komunikácie).

Newsletter

Prihláste sa na odber aktuálneho jedálneho lístka a newsletteru.

Chcem mať vedomosť o aktuálnych akciových ponukách a iných benefitoch, či novinkách o produktoch, ktoré by som mohol využiť a získať tak ďalšie zľavy a iné benefity, ktoré by som inak nezískal. Preto udeľujem svoj súhlas VITABOX so zasielaním správ,informácií o novinkách, ponukách produktov a ďalších súvisiacich informácií prostredníctvom príslušných komunikačných kanálov (napr. e-mailom, SMS-kou, telefonickým oslovením, resp. inými primeranými formami komunikácie).